Пошук по сайту
Авторизація
Логин:
Пароль:
Регистрация
Забыли свой пароль?
Періодика
Медична інформатика та інженерія
Партнери
Поиск информации по диагнозу / Med And Me Первый украинский нефрологический сайт проф. Д. Иванова Zepter
Технічна підтримка

Новини

Діти повинні "рости на природі", заявляють психологи 23.03.2019 Діти повинні "рости на природі", заявляють психологи

Орхуський університет попереджає: життя у великому місті негативно позначається на дитячій психіці. Якщо ж дитину оточують зелені насадження, у неї на 55% знижений ризик психічних відхилень. Цей висновок вчені зробили після того, як зіставили наявність зелених насаджень навколо будинків майже мільйона датчан і дані про ризик розвитку одного з 16 різних психічних розладів в подальшому у дітей, що жили в будинках.

Лікарі порадили підліткам практикувати денний сон 23.03.2019 Лікарі порадили підліткам практикувати денний сон

Фахівці з'ясували: роздільний і безперервний сон навіть при однаковій загальній тривалості по-різному впливають на когнітивні здібності і рівень цукру у підлітків. Згідно зі статистикою, багато підлітків сплять менше рекомендованих 8-10 годин за ніч. При цьому деякі переконані, що можуть "доспати" протягом дня.

Експерти знайшли спосіб, що прискорює загоєння спортивних травм 23.03.2019 Експерти знайшли спосіб, що прискорює загоєння спортивних травм

Вчені зробили важливе відкриття, яке дозволить спортсменам уникнути хронічних травм сухожиль. Багато хто знає, що таке біль, пов'язаний з травмами опорно-рухового апарату. Приклад: розтягнення сухожиль або зв'язок дає больові відчуття. Плюс, зона навколо самої області травми починає набрякати в міру того, як тіло ініціює процес відновлення.

Якщо бігати по 15 хвилин на день, можна захистити себе від депресії 23.03.2019 Якщо бігати по 15 хвилин на день, можна захистити себе від депресії

Крім бігу, може допомогти будь-яка активність на вулиці, включаючи роботу в саду і банальна прогулянка. Був проведений аналіз даних 611583 особи. Експертів, що проводили дослідження, цікавив рівень фізичної активності людей.

Правильні жирні продукти допоможуть прискорити обмін речовин 23.03.2019 Правильні жирні продукти допоможуть прискорити обмін речовин

Хоча дієтологи підкреслюють шкоду жирних продуктів, вони закликають залишити в раціоні джерела корисних жирів. Експерти радять звернути увагу на свинину. Хоча це м'ясо вважається жирним, воно є хорошим джерелом заліза і калію, важливих для серцево-судинної системи. Ряд фахівців навіть вважає відварну свинину корисніше курячого м'яса.

Сполуки, що містяться в предметах побуту, шкідливі для сперматозоїдів 23.03.2019 Сполуки, що містяться в предметах побуту, шкідливі для сперматозоїдів

І, до речі, страждають навіть собаки чоловічої статі. Згідно зі статистикою, якість сперми знизилася на 50% за останні 80 років. Вчені Університету Ноттінгема звинувачують в зниженні якості сперми з'єднання, відомі як DEHP і PCB 153.

Збільшення сідниць може вилитися в рідкісну форму раку 23.03.2019 Збільшення сідниць може вилитися в рідкісну форму раку

Зараз панує мода на пишні форми, і клієнти клінік пластичної хірургії нерідко просять збільшити сідниці за рахунок імплантатів. Існує випадок розвитку рідкісної форми раку внаслідок проведення такої операції. Раніше даний тип раку пов'язували тільки з грудними імплантатами. Йдеться про анапластичну крупноклітинну лімфому (АККЛ).

Статеві гормони - важливий фактор ризику серцевих недуг 22.03.2019 Статеві гормони - важливий фактор ризику серцевих недуг

Експерти Гонконзького університету, Кембріджського університету і Міського університету Нью-Йорка вивчили людей з високим рівнем чоловічого статевого гормону. Відомо, що деякі мають генетичну схильність до високого рівня тестостерону. І у цих людей одночасно спостерігається підвищений ризик інсульту і захворювань серця, особливо у чоловіків.

Унікальна система покаже, які продукти харчування погано перетравлюються 22.03.2019 Унікальна система покаже, які продукти харчування погано перетравлюються

Новий кишеньковий аналізатор дихання Foodmarble здатний діагностувати харчову непереносимість, позбавивши від відвідування лікарів. Це портативна версія громіздкої системи, яка застосовується в лікарнях в ході діагностичних сесій.

Раку кишківника можливо запобігти, використовуючи звичайний інсулін 22.03.2019 Раку кишківника можливо запобігти, використовуючи звичайний інсулін

Відомо: ожиріння підвищує ризик раку кишечника. Але, як показали дослідження, інсулін дозволяє повернути епітелій кишечника в норму у людей із зайвою вагою. За словами медиків, на тлі зайвої ваги в кишечнику нерідко спостерігаються запальні процеси внаслідок порушень в епітеліальному шарі.

Дослідники оцінили якість питної води в світі 22.03.2019 Дослідники оцінили якість питної води в світі

Експерти компанії Globehunters склали перелік країн, в яких водопровідна вода небезпечна або не володіє якостями, які дозволяють її вважати гарною. Список включає 187 країн, в тому всі колишні республіки СРСР, окрім Естонії.

Універсальні ліки проти грипу успішно проходять випробування 22.03.2019 Універсальні ліки проти грипу успішно проходять випробування

Пігулка проти всіх видів грипу - заповітна мрія багатьох вчених. Над створенням такого засобу зараз трудяться співробітники фармацевтичної компанії Janssen. Робоча назва препарату - JNJ4796. Він відрізняється не тільки універсальністю, але і низькою вартістю виробництва.

Незвичайний імплантат відновлює зв'язки в головному мозку 21.03.2019 Незвичайний імплантат відновлює зв'язки в головному мозку

Співробітники Інституту фундаментальної медицини та біології Казанського федерального університету створили електронний посередник між нейронами. Цей посередник розміром сантиметр на сантиметр поки не підходить для імплантації в людський мозок через великий розмір.

Екзоскелет переверне терапію дитячих захворювань 21.03.2019 Екзоскелет переверне терапію дитячих захворювань

Вчені займаються розробкою унікальної системи - дитячого екзоскелета ExoAtlet Bambini. Він націлений на нейрореабілітацію дітей і підлітків з локомоторними порушеннями. Поєднання ходи в екзоскелеті з різними видами нейрофізіологічних стимуляцій дозволить істотно прискорити процес навчання дітей ходьбі і створить синергетичний реабілітаційний ефект.

Онкологи довели безумовну користь певного раціону 21.03.2019 Онкологи довели безумовну користь певного раціону

Гарвардський університет, Массачусетська лікарня загального профілю і кілька наукових центрів з Китаю встановили: певний раціон може знизити ризик розвитку раку печінки. Аналізу піддалися дані більш 125000 чоловік. Учених цікавило споживання продуктів з цілісного, необробленого зерна, його компонентів (висівок і зародків), а також клітковини (злаки, фрукти, овочі).

Чай і морква - потужна зброя проти недоумства 21.03.2019 Чай і морква - потужна зброя проти недоумства

У зеленому чаї і звичайній моркві, як виявилося, містяться сполуки, що здатні зупинити розвиток хвороби Альцгеймера. Цим з'єднанням було під силу відновити пам'ять у гризунів, генетично схильних до деменції.

Синтетичні версії з'єднань конопель уповільнюють ріст пухлин 21.03.2019 Синтетичні версії з'єднань конопель уповільнюють ріст пухлин

Співробітники Університету Пенсільванії виділили кілька синтетичних і природних сполук на основі конопель. Природні сполуки майже не спрацювали проти ракових клітин. А ось з синтетичними ситуація була цікавішою. Йдеться про з'єднання, що імітують структуру природних канабіноїдів, одних з основних з'єднань конопель.

Завершився один з найбільш незвичайних експериментів в історії 20.03.2019 Завершився один з найбільш незвичайних експериментів в історії

В кінці минулого року вчені вирішили дізнатися, чи можна друкувати живі тканини в космосі. Так, на борту Міжнародної космічної станції (МКС) в грудні 2018 року по замовленню компанії 3D Bioprinting Solutions почали друк. Використовувався спеціально розроблений магнітний біопринтер. Вдалося роздрукувати 12 тривимірних тканиноінженерних конструктів (зразки тканини хряща людини і зразки тканини щитовидної залози миші). Причому, всю роботу виконували члени екіпажу, а не спеціально навчені вчені.

Зафіксовано другий в історії випадок можливого лікування від ВІЛ 20.03.2019 Зафіксовано другий в історії випадок можливого лікування від ВІЛ

Британські вчені виступили з революційною заявою: їм вдалося домогтися ремісії у ВІЛ-інфікованої людини. Сталося це після пересадки стовбурових донорських клітин, отриманих у людини з імунітетом до ВІЛ. Якщо успіх лікування підтвердиться, це буде другий випадок в історії медицини, коли вченим вдалося домогтися ремісії шляхом трансплантації стовбурових клітин.

Вчені випробували новий підхід в боротьбі з алергією 20.03.2019 Вчені випробували новий підхід в боротьбі з алергією

Мічиганський університет виявив механізм, що дозволяє контролювати роботу клітин, що ініціюють алергічні реакції. Відомо: в стресових умовах дані клітини виділяють різні медіатори запалення, включаючи гістамін. Іноді цю реакцію викликають патогени, що вторгаються в тіло, а іноді - білки-алергени.


Новини 1 - 20 из 12041
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | След. | Конец Все
Новини
23.03.2019  Діти повинні "рости на природі", заявляють психологи
23.03.2019  Лікарі порадили підліткам практикувати денний сон
23.03.2019  Експерти знайшли спосіб, що прискорює загоєння спортивних травм
23.03.2019  Якщо бігати по 15 хвилин на день, можна захистити себе від депресії
23.03.2019  Правильні жирні продукти допоможуть прискорити обмін речовин
23.03.2019  Сполуки, що містяться в предметах побуту, шкідливі для сперматозоїдів
23.03.2019  Збільшення сідниць може вилитися в рідкісну форму раку
22.03.2019  Статеві гормони - важливий фактор ризику серцевих недуг
22.03.2019  Унікальна система покаже, які продукти харчування погано перетравлюються
22.03.2019  Раку кишківника можливо запобігти, використовуючи звичайний інсулін
22.03.2019  Дослідники оцінили якість питної води в світі
22.03.2019  Універсальні ліки проти грипу успішно проходять випробування
21.03.2019  Незвичайний імплантат відновлює зв'язки в головному мозку
21.03.2019  Екзоскелет переверне терапію дитячих захворювань
21.03.2019  Онкологи довели безумовну користь певного раціону
21.03.2019  Чай і морква - потужна зброя проти недоумства
21.03.2019  Синтетичні версії з'єднань конопель уповільнюють ріст пухлин
20.03.2019  Завершився один з найбільш незвичайних експериментів в історії
20.03.2019  Зафіксовано другий в історії випадок можливого лікування від ВІЛ
20.03.2019  Вчені випробували новий підхід в боротьбі з алергією
HINARI
PubMed