Пошук по сайту
Авторизація
Логин:
Пароль:
Регистрация
Забыли свой пароль?
Періодика
Медична інформатика та інженерія
Партнери
Поиск информации по диагнозу / Med And Me Издательский дом ЗАСЛАВСКИЙ Zepter
Технічна підтримка
Ми в соц. мережах
Google+

Новини

Чорний чай рятує від ожиріння, стверджують фахівці 16.12.2017 Чорний чай рятує від ожиріння, стверджують фахівці

Вчені з Каліфорнійського університету провели експерименти на мишах. Всіх гризунів годували жирними і солодкими продуктами. Але одна група отримувала екстракт чорного чаю, а інша - екстракт зеленого чаю. Дослідження показало: поліфеноли, що містяться в чорному чаї, змінюють енергетичний обмін в печінці.

Забруднення повітря негативно впливає на пам'ять дітей 16.12.2017 Забруднення повітря негативно впливає на пам'ять дітей

Давно відомо, що забруднення повітря підриває здоров'я. Вчені з Барселони з'ясували: проблеми з робочою пам'яттю у дітей тісно пов'язані з впливом тонкодисперсних частинок (ТЧ2,5) і технічного вуглецю по дорозі в школу і назад.

Якщо людина дуже перебірлива у їжі, в цьому винні гени 16.12.2017 Якщо людина дуже перебірлива у їжі, в цьому винні гени

Існують дві генетичні варіації, пов'язані з цим явищем. Обидві вони пов'язані з рецепторами, що відповідають за розпізнавання гіркого смаку (варіації роблять дитину більш чутливою до гіркого). Однак один ген пов'язаний з дітьми, яким просто не подобається смак певних продуктів. А ось другий пов'язаний з проблемами в годуванні (неспокій та складності з режимом харчування).

Психологи: якщо хочете бути щасливим, займайтеся Зумбо 16.12.2017 Психологи: якщо хочете бути щасливим, займайтеся Зумбо

Зумба - система, яка об'єднує танець і фітнес. Вона досить популярна серед тих, хто бажає схуднути. А нещодавно співробітники Університету Гранади встановили: Зумба допомагає поліпшити настрій і підвищити якість життя. Позитивний ефект може зберігатися протягом двох місяців.

Соняшник визнаний джерелом молодості і краси 16.12.2017 Соняшник визнаний джерелом молодості і краси

Насіння соняшнику, на думку американських вчених, гальмує процес старіння. І працює воно навіть при споживанні в невеликих кількостях. Насіння має бути сирими і попередньо неочищеними - це ключовий момент. У них міститься висока концентрація фосфоліпідів, жиророзчинних вітамінів і стиролів.

Вчені дізналися, який елемент в тілі змушує жити довго і дає захист від хвороб 15.12.2017 Вчені дізналися, який елемент в тілі змушує жити довго і дає захист від хвороб

Університет Кейс Вестерн Резерв показав, як на молекулярному рівні збільшити тривалість життя. Це довели експерименти з хробаками і ссавцями. З'ясувалося: висока концентрація особливих білків гарантувала довголіття і захист від вікових захворювань.

Дослідники зробили прорив у вивченні людського геному 15.12.2017 Дослідники зробили прорив у вивченні людського геному

Члени Міжнародного консорціуму дослідників Genotype-Tissue Expression презентували результати розшифровки проекту генома, отриманого після вивчення 22000 різних генних структур. Отримані дані експерти повинні використовувати для створення нових ліків, включаючи протиракові препарати.

Псилоцибінові гриби привернули увагу психотерапевтів 15.12.2017 Псилоцибінові гриби привернули увагу психотерапевтів

Психоактивне з'єднання (псилоцибін), що міститься в галюциногенних грибах, може зменшити прояви депресії і перезавантажити систему зв'язків в мозку у пацієнтів з клінічною депресією. До такого висновку прийшли співробітники Королівського коледжу Лондона.

"Протікання" в мозку можуть бути причиною шизофренії 15.12.2017 "Протікання" в мозку можуть бути причиною шизофренії

Команда фахівців з Трініті-коледжу і Королівського коледжу хірургів виявила: порушення цілісності гематоенцефалічного бар'єру, що відповідає за підтримання гомеостазу мозку, пов'язане з шизофренією. Вчені сподіваються, що їх висновки допоможуть в розробці нових методів лікування цього психічного розладу.

Вітчизняні неврологи розповіли, як можна прибрати наслідки травм мозку 15.12.2017 Вітчизняні неврологи розповіли, як можна прибрати наслідки травм мозку

Як показали дослідження Інституту фізико-хімічної біології імені А.Н. Білозерського і факультету біоінженерії та біоінформатики МДУ імені М. В. Ломоносова, введення вітаміну В1 пацієнту з черепно-мозковою травмою допомагає при відновленні функцій мозку. Згідно зі статистикою, гостра черепно-мозкова травма (ЧМТ) - одна з основних причин інвалідності серед працездатного населення. Внаслідок травми відбуваються фізичні, психологічні та когнітивні ушкодження, порушується функція мітохондрій (енергетичних фабрик клітин). Експерименти проводилися з тваринами, що мали ЧМТ.

Неврологи виявили новий центр сну в головному мозку 14.12.2017 Неврологи виявили новий центр сну в головному мозку

Багато людей починають мимоволі засипати на нараді, лекції або будь-якій важливій ​​зустрічі. І справа не в нудьзі або втомі. Вся справа в роботі нейронів, пов'язаних з почуттям нагороди і з мотивацією. Ці нейрони розташовуються в прилеглому ядрі мозку, що також здатний викликати сон.

Ліки від алергії допоможуть людям з розсіяним склерозом 14.12.2017 Ліки від алергії допоможуть людям з розсіяним склерозом

Клемастина фумарат - блокатор гістамінових H1-рецепторів. Виявляється, він позитивно впливає на роботу мозку хворих на розсіяний склероз (аутоімунним захворюванням, що вражає нервові волокна головного та спинного мозку). Це виявили співробітники Каліфорнійського університету в ході клінічних випробувань.

Армія США використовує восьминогів для отримання незвичайних медичних систем 14.12.2017 Армія США використовує восьминогів для отримання незвичайних медичних систем

Американські військові зайнялися унікальною розробкою. Їх привабила шкіра восьминога. Восьминіг цікавий тим, що його тіло м'яке і здатне підлаштовуватися під зміни навколишнього середовища. Це дозволяє восьминогам ховатися і приваблювати інших особин.

Фахівці протестували нові вакцини проти Ебола 14.12.2017 Фахівці протестували нові вакцини проти Ебола

Експеримент проводився на 1500 осіб старше 18 років з Монровії (Ліберія) без історії захворювання Ебола. Три групи по 500 чоловік отримували по одній вакцині або плацебо (фізрозчин).

Унікальне поєднання змушує ракові клітини вбивати себе 14.12.2017 Унікальне поєднання змушує ракові клітини вбивати себе

Дослідники виявили з'єднання, здатне знищувати ракові клітини без шкоди для здорових клітин. Воно допомагає при гострому мієлоїдному лейкозі (ГМЛ). Однак, ймовірно, з'єднання здатне боротися і з іншими видами раку.

Новий засіб проти туберкульозу, що не має аналогів в світі, довело ефективність 13.12.2017 Новий засіб проти туберкульозу, що не має аналогів в світі, довело ефективність

Російські фахівці з компанії "МТ-Медікалс" розробили ліки проти туберкульозу з лікарською стійкістю. В основі препарату лежить інгібітор ферментів групи Р450, які беруть участь в ключових процесах життєдіяльності мікобактерій, що викликають туберкульоз.

Дослідники наблизилися до перемоги над деменцією 13.12.2017 Дослідники наблизилися до перемоги над деменцією

Вчені з Університету Еморі виявили, що при усуненні регуляторного гена LSD1 у дорослих мишей з'являються ознаки хвороби Альцгеймера. Так, судячи з усього, LSD1 грає важливу роль в розвитку нейродегенеративних захворювань. Можливо, висновки фахівців приведуть до розробки нових ліків від деменції.

Рак грудей пов'язали з бактеріальним дисбалансом 13.12.2017 Рак грудей пов'язали з бактеріальним дисбалансом

Вчені давно підозрювали, що бактерії, які мешкають в тканиниі молочної залози, можуть відігравати важливу роль у розвитку раку. Тепер дослідники з клініки Клівленда виявили: склад мікрофлори тканини молочної залози у жінок з раком грудей і здорових жінок відрізняється.

Гени - основний фактор ризику розвитку шизофренії 13.12.2017 Гени - основний фактор ризику розвитку шизофренії

За приблизними оцінками, близько 1% людей у ​​світі страждають на шизофренію. Нове дослідження, проведене в Копенгагенському університеті, показало: спадкова схильність становить майже за 80% випадків шизофренії. Раніше вважалося, що на гени доводиться від 50 до 80% ризику.

Курячі яйця перетворили на джерело дорогих ліків 13.12.2017 Курячі яйця перетворили на джерело дорогих ліків

Японські вчені придумали, як значно скоротити витрати на виробництво лікарських засобів. Вони представили новий метод отримання терапевтичних агентів. Був проведений експеримент з виробництва інтерферону-бета. Даний білок, використовують в лікуванні розсіяного склерозу, раку і гепатиту.


Новини 181 - 200 из 9921
Начало | Пред. | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | След. | Конец Все
Новини
21.01.2018  Прийом аспірину під час вагітності підвищує ризик ДЦП у дитини
21.01.2018  Щоб не "зіскочити" з дієти, медитуйте, радять фахівці
21.01.2018  Дослідники розповіли, як кориці вдається спалювати жирові відкладення
21.01.2018  Шум небезпечний не тільки для слуху, але і для психіки
21.01.2018  Різке зниження швидкості ходьби - ознака проблем з серцем
20.01.2018  Самота пробуджує в людях креативність, показало дослідження
20.01.2018  У холодну пору року показаний особливий раціон, заявляють дієтологи
20.01.2018  Експерти розповіли, що станеться, якщо всі стануть вегетаріанцями
20.01.2018  Грудне вигодовування зменшує ризик раптової дитячої смерті
20.01.2018  Експерти радять пити вишневий сік після тренувань
19.01.2018  Пересадка майже 100% шкірного покриву змінює уявлення про трансплантацію
19.01.2018  Клонування безпечно, показало дослідження останків овечки Доллі
19.01.2018  Дослідники: часто виходити з дому критично важливо для здоров'я
19.01.2018  Медики виявили в природі універсальний лікарський засіб
19.01.2018  Сім кілограмів залізних предметів в шлунку пацієнта шокували лікарів
18.01.2018  Новий засіб, можливо, позбавить від хронічного гепатиту
18.01.2018  Спирт і желе - ідеальне поєднання для боротьби з раком, кажуть онкологи
18.01.2018  Змінити колір очей реально, стверджують американські винахідники
18.01.2018  Мозок розумних людей влаштований особливим чином, довели спостереження
18.01.2018  Новий тест дозволить визначити ризик викидня на ранньому терміні вагітності
HINARI
PubMed