Пошук по сайту
Авторизація
Логин:
Пароль:
Регистрация
Забыли свой пароль?
Періодика
Медична інформатика та інженерія
Партнери
Поиск информации по диагнозу / Med And Me Издательский дом ЗАСЛАВСКИЙ Zepter
Технічна підтримка

Новини

Новий метод лікування переможе наркотичну залежність 21.09.2018 Новий метод лікування переможе наркотичну залежність

Дослідники з Техаського університету змогли повернути назад зміни в хімії мозку, пов'язані з вживанням наркотиків, у щурів. Завдяки лікуванню у піддослідних тварин знижувалася тяга до наркотику. Ймовірно, в майбутньому цей метод допоможе людям, які борються з наркотичною залежністю, уникнути зривів.

Вчені виявили новий вид раку легенів 21.09.2018 Вчені виявили новий вид раку легенів

Дослідники з США знайшли новий вид дрібноклітинного раку легенів за допомогою спеціально розробленого методу. Він дозволяє системі CRISPR, що використовується для редагування генома, знаходити білки, які відіграють ключову роль у розвитку раку.

Поширений вірус може допомогти в захисті від інших інфекцій 21.09.2018 Поширений вірус може допомогти в захисті від інших інфекцій

Американські дослідники з'ясували, що цитомегаловірус допомагає підтримувати працездатність імунної системи у людей похилого віку. Зазвичай цитомегаловірус проникає в організм людей в молодості. Однак довгий час він може ніяк себе не проявляти.

Унікальна футболка допоможе передбачити зупинку серця за кілька днів до нападу 21.09.2018 Унікальна футболка допоможе передбачити зупинку серця за кілька днів до нападу

Китайські вчені з компанії Lenovo Group і Південно-Східного Університету провінції Цзянсу розробили "розумний" одяг (Smart Vest), який стежить за частотою серцебиття в реальному часі і може попередити про перші симптоми хвороб серця.

Дослідникам вдалося дізнатися більше про запалення 20.09.2018 Дослідникам вдалося дізнатися більше про запалення

Відомо, що запалення, з одного боку, сприяє загоєнню тканин і захищає їх від подальшого пошкодження. З іншого боку, воно може пошкодити ці тканини. Багато захворювань пов'язані із запаленням, наприклад, хвороби серця, ревматоїдний артрит, астма і хвороба Крона.

У поширенні прокази вчені звинуватили броненосців 20.09.2018 У поширенні прокази вчені звинуватили броненосців

Фахівці простежили за схемами поширення цього захворювання. Спочатку колонізатори принесли проказу в Новий Світ, передали її тваринам, а зараз нащадки заражених броненосців інфікують людей. Прийнято вважати, що це захворювання залишилося в далекій давнині. Однак його досі можна зустріти. Наприклад, в Бразилії заражений кожна 10000-а людина тільки за офіційними даними.

Штучні яєчники стають реальністю 20.09.2018 Штучні яєчники стають реальністю

Данські вчені пересадили їх гризунам, заселивши органи незрілими людськими яйцеклітинами. В результаті яєчники нормально функціонували в живому організмі протягом трьох тижнів. Відомо, що в лабораторії була отримана конструкція з тканин яєчників, уражених раковими клітинами, які видалили у пацієнток і пожертвували для досліджень.

Інженери придумали, як допомогти людям з ураженнями легенів 20.09.2018 Інженери придумали, як допомогти людям з ураженнями легенів

Американські чиновники з Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів дали добро на реєстрацію нового імплантуємого клапана Zephyr Valve компанії Pulmonx для лікування емфіземи легенів. Це ефективне рішення для пацієнтів, які не відповідають на стандартну терапію.

Новий штучний інтелект обіцяє повністю замінити стандартні тести на IQ 20.09.2018 Новий штучний інтелект обіцяє повністю замінити стандартні тести на IQ

Йому досить просто подивитися на результати фМРТ-сканування головного мозку. Співробітники медичного центру Cedars-Sinai і Університету Салерно розробили систему, що визначає рівень інтелекту за схемами мозкової активності. Що важливо, в процесі сканування мозку немає необхідності виконувати завдання, вирішувати приклади і проходити тести.

Вчені дізналися, що штовхає жінок на заморозку яйцеклітин 19.09.2018 Вчені дізналися, що штовхає жінок на заморозку яйцеклітин

Прийнято вважати, що самотні жінки заморожують яйцеклітини для подальшого запліднення, так як роблять вибір на користь кар'єри. Але останній аналіз Єльського університету показав: жінки просто не можуть знайти чоловіка, готового до серйозних стосунків.

Вчені зрозуміли, як підвищити ефективність лікування туберкульозу 19.09.2018 Вчені зрозуміли, як підвищити ефективність лікування туберкульозу

Фахівці з США виявили, що більш висока доза антибіотика рифампіцина знищувала більше збудників туберкульозу. Частота виникнення побічних ефектів при цьому не підвищувалося. Дослідники вважають: новий метод скоротить тривалість лікування.

Втрата ваги може повернути назад аритмію 19.09.2018 Втрата ваги може повернути назад аритмію

Нове дослідження, проведене співробітниками Університету Аделаїди, показало, що зниження ваги позбавляє дорослих людей, які страждають ожирінням, від миготливої ​​аритмії (порушення серцевого ритму). Так, аритмія зникла у більшості добровольців, які втратили не менше 10% від власної ваги.

Дослідники дізналися, що робить грип супервірусом 19.09.2018 Дослідники дізналися, що робить грип супервірусом

Американські вчені вперше візуалізували структурні зміни в реальному часі, що відбуваються в поверхневому білку вірусу грипу. Виявилося, цей білок може розгортатися, щоб дотягти клітин-мішеней. Потім він згортається, і схема повторюється (відбувається 5-10 разів в секунду).

Винахідники навчилися виявляти протухнулі продукти за допомогою "розумного сенсора" 19.09.2018 Винахідники навчилися виявляти протухнулі продукти за допомогою "розумного сенсора"

Харчові отруєння загрожують не тільки розладом травлення, але і важкими ускладненнями аж до летального результату. Часом важко зрозуміти, наскільки свіжий продукт. Проблему вирішує новий пристрій - "цифровий ніс". Його розробники - Університет Нанкіна і Університет Техасу - пропонують ставити на упаковки з м'ясом етикетки, що здатні вловлювати з'єднання, що випускаються при розкладанні продукту.

Нова молекула допоможе перемогти спадкове захворювання 18.09.2018 Нова молекула допоможе перемогти спадкове захворювання

З'єднання, що було розроблене в ході доклінічних випробувань, здатне впоратися з хворобами, пов'язаними з накопиченням міді в організмі, такими як хвороба Вільсона-Коновалова. Це вроджене порушення метаболізму міді, викликане мутаціями в гені ATP7B. Токсична мідь може спровокувати збільшення печінки, гепатит, цироз, печінкову недостатність і порушити роботу нервової системи.

Алергія на пеніцилін підвищує ризик розвитку небезпечних інфекцій 18.09.2018 Алергія на пеніцилін підвищує ризик розвитку небезпечних інфекцій

Близько 10% пацієнтів повідомляють своїм лікарям про наявність алергії на пеніцилін. Однак в 90% випадків таких людей все ж можна лікувати антибіотиками пеніцилінового ряду. Дослідники з США з'ясували, що алергія на пеніцилін може підвищити ризик зараження бактеріями, стійкими до більшості антибіотиків.

Ліки від раку можуть впоратися з симптомами аутизму 18.09.2018 Ліки від раку можуть впоратися з симптомами аутизму

Протиракові препарати, що знаходяться на стадії розробки, здатні послабити симптоми аутизму. Йдеться про ліки, які націлені на білок ERK2, пов'язаний з аутизмом і раком. Співробітники Університету Кардіффа виявили це в ході дослідження на мишах з симптомами аутизму.

Вчені встановили, що насправді викликає аутоімунні захворювання 18.09.2018 Вчені встановили, що насправді викликає аутоімунні захворювання

Співробітники Університету Алабами з'ясували: в імунній системі є група клітин, які стоять за запаленням в шлунково-кишковому тракті. Ці клітини відносяться до типу ефекторних CD4 T-клітин. Не виключено, що дані клітини важливі також, з точки зору розвитку і інших аутоімунних захворювань, включаючи артрит і діабет 1-го типу.

Світові експерти придумали, як зберегти життя породіллям 18.09.2018 Світові експерти придумали, як зберегти життя породіллям

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) випустила нові директиви, які дозволять швидше купірувати кровотечі після пологів. До недавнього часу експерти рекомендували застосовувати окситоцин, але його потрібно зберігати в холодильнику. Для багатьох бідних країн важко дотримуватися правил зберігання.

Вчені знайшли білок, який грає ключову роль в чоловічому здоров'ї 17.09.2018 Вчені знайшли білок, який грає ключову роль в чоловічому здоров'ї

Вчені з'ясували, як білок нестін (регулює подовження відростків нервових клітин і розподіл попередників клітин деяких інших типів) виділяється в тканинах придатків сім'яників і живить їх судини. Також були виявлені фактори, що відбиваються на експресію цього білка.


Новини 141 - 160 из 11271
Начало | Пред. | 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 | След. | Конец Все
Новини
19.10.2018  Японці випробують клітинні технології на жертвах хвороби Паркінсона
19.10.2018  Дослідники протестували новий засіб проти облисіння і старіння шкіри
19.10.2018  Вчені: світова епідемія нового вірусу - цілком реальна загроза
19.10.2018  Як уберегтися від онкологічних захворювань, рекомендації
19.10.2018  Онкологи представили нестандартний підхід в лікуванні раку
18.10.2018  Вчені наблизилися до отримання штучного серця
18.10.2018  Хірурги навчилися швидко заліковувати переломи хребта
18.10.2018  Дослідники заявляють: ліки проти наркоманії знайдено
18.10.2018  Генетики пролили світло на причини розвитку хвороби Паркінсона
18.10.2018  Зараження паразитами змушує людей йти на ризик
17.10.2018  Генетики: є інструменти, що дозволяють перемогти вроджені недуги
17.10.2018  Хірурги змогли прооперувати мозок дитини, що знаходиться в утробі
17.10.2018  Новий клітинний імплантат замінить підшлункову у діабетиків
17.10.2018  Нюх і система формування спогадів виявилися тісно пов'язані
17.10.2018  Метабоцин - новий засіб, який допоможе впоратися з ожирінням
16.10.2018  У грибах на Далекому Сході знайшли протиракові з'єднання
16.10.2018  Дослідники перетворили популярну спецію в ліки від глаукоми
16.10.2018  Неврологи виявили зв'язок розсіяного склерозу і заліза
16.10.2018  Вчені розвінчали міф про безпеку рослинного наркотику
16.10.2018  Вчені: клітини шкіри старіють через проблеми з їх "енергетичними фабриками"
HINARI
PubMed