Пошук по сайту
Авторизація
Логин:
Пароль:
Регистрация
Забыли свой пароль?
Періодика
Медична інформатика та інженерія
Партнери
Поиск информации по диагнозу / Med And Me Первый украинский нефрологический сайт проф. Д. Иванова Zepter
Технічна підтримка

Національний університет охорони здоров'я України імені П.Л.Шупика




Національний університет охорони здоров'я України імені П.Л.Шупика (НУОЗУ імені П.Л.Шупика) — це один з перших навчальних і наукових закладів України, заснованих в період української державності (1917–1919), в часи відродження української освіти, науки і культури. Вона стала наступницею Клінічного інституту для удосконалення лікарів, створеного в серпні 1918 р. за ініціативою медичної громадськості Києва — професійної спілки київських лікарів, як перший і новий для України тип вищого навчального закладу.

За роки існування НУОЗУ імені П.Л.Шупика став провідним в Україні закладом післядипломної медичної освіти і потужним науковим центром, у складі якого 5 факультетів (загальної практики-сімейної медицини, хірургічний, терапевтичний, педіатричний, медико-профілактичний і фармацевтичний, факультет підвищення кваліфікації викладачів), інститут сімейної медицини, інститут стоматології, інститут репродуктології, навчально-методичний геріатричний центр, науковий навчально-методичний центр дистанційної освіти, науково-дослідний центр та центральна науково-дослідна лабораторія.

НУОЗУ імені П.Л.Шупика є провідним в Україні центром навчально-методичної роботи в області післядипломної освіти лікарів і провізорів. Післядипломна медична освіта лікарів складається з інтернатури, магістратури, спеціалізації, тематичного удосконалення та передатестаційної підготовки. Щороку в академії навчається понад 20 тисяч лікарів та провізорів. Одне з найважливіших завдань академії — це підготовка науково-педагогічних кадрів.

Вчені академії успішно співпрацюють з відомими науковцями провідних університетів Західної Європи та США. Зарубіжними партнерами академії є: Колорадський університет (США), Яґеллонський університет (Польща), Шотландський Королівський коледж лікарів загальної практики (Великобританія), Німецька міжнародна академія реабілітації розвитку (Мюнхен), Університет м. Барі (Італія), Люблінська медична академія (Польща), Словацький медичний університет, університет Людвіга-Максиміліана у Мюнхені (Німеччина), університет міста Маастріхт (Нідерланди), Сілезька медична академія (Польща), Міжнародна академія класичної гомеопатії (Греція), Білоруська медична академія післядипломної освіти тощо.

З 2001 р. Академія першою з медичних вищих навчальних закладів України стала колективним членом Міжнародної кадрової Академії (ЮНЕСКО).

Спільно з Американською міжнародною спілкою охорони здоров'я в академії створений Ресурсний центр підготовки фахівців з питань СНІД/ВІЛ-інфекції під егідою ВООЗ. Спільно з Києво-Могилянською академією та Маастрихтським університетом (Нідерланди) створено Школу громадського здоров'я. Разом із Міжнародним Соломоновим університетом проводиться підготовка юристів та економістів для системи охорони здоров'я. При підтримці Цюрихського університету створено Міжнародний центр генетичних досліджень, Лауреата альтернативної Нобелівської премії Джорджа Вітулкаса (Греція) — Міжнародна школа класичної гомеопатії.

Національний університет охорони здоров'я України імені П.Л.Шупика
Новини
03.03.2023  Науково доведено: через смартфони ви можете старіти швидше
24.02.2023  Стимуляція спинного мозку відновлює постінсультну функцію рук
17.02.2023  Вчені відкрили здатність жирної їжі руйнувати мозок
10.02.2023  В Індії розробили неінвазивний тест, який використовує штучний інтелект для виявлення раку молочної залози
01.02.2023  Як спостереження за світанками та заходами сонця впливає на здоров'я – вчені
25.01.2023  Аналіз крові для ранньої діагностики хвороби Альцгеймера розробили вчені
18.01.2023  Людина з серцем свині. Пацієнту вперше пересадили серце тварини
11.01.2023  Вчені пояснили, чому оливкову олію варто пити ложками
21.11.2022  Вчені виявили ще одну причину високого ризику атеросклерозу
18.11.2022  Імплантована помпа доставила протиракові ліки у пухлини мозку
16.11.2022  Шум вночі може бути причиною безсоння та серцево-судинних захворювань
14.11.2022  ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ: ТИПИ, СИМПТОМИ, УСКЛАДНЕННЯ
11.11.2022  Виявилося, в епідемії ожиріння винен лише один тип їжі
09.11.2022  Проказа: давня хвороба, здатна регенерувати органи
07.11.2022  "Чарівні гриби" можуть лікувати важку депресію
04.11.2022  Нове випробування пропонує переваги CV з EPA: RESPECT-EPA
02.11.2022  Майже 500 українських медиків завершили навчання з тактичної медицини
01.11.2022  Чи можна людям з діабетом пити алкоголь
31.10.2022  Знайдено овоч, здатний знизити цукор у крові відразу на 20%
28.10.2022  Людська печінка може працювати 100 років
HINARI
PubMed