Пошук по сайту
Авторизація
Логин:
Пароль:
Регистрация
Забыли свой пароль?
Періодика
Медична інформатика та інженерія
Партнери
Поиск информации по диагнозу / Med And Me Первый украинский нефрологический сайт проф. Д. Иванова Zepter
Технічна підтримка

Гранти по екологіі в медицині
Фонд АТ&Т

http://www.att.com/foundation

Фонд фінансує культуру, мистецтво, освіту, охорону здоров'я населення, громадські служби. Міститься інформація про програми, умови і терміни написання заявок, розміри грантів по кожній програмі. Географічний регіон не обмежений.

 

Фонд Аутодеск

http://www.autodesk.org/

Фонд здійснює тільки освітні програми. Безпосередньо грантів не дає. Містить опис освітньої програми. Географічна область інтересів не вказана.

 

Фонд Бентона

http://www.benton.org

Програми спрямовані на турботу про дитинство, охорону здоров'я, захист навколишнього середовища. Міститься інформація про програми.

 

Рада Донорів Чикаго

http://www.uic.edu/donors

Рада підтримує програми по захисту навколишнього середовища, освіти, розвитку комунікаційних технологій, проблем дитинства, соціальних меншин та ін. На сервері - коротка інформація по кожному з проектів з контактними адресами.

 

Earthwatch International

http://www.gaia.earthwatch.org

Фонд підтримує програму зі сталого розвитку - організовує експедиції в різні країни, в тому числі в Росію. На сервері інформація про експедиції по географічних регіонах, умови фінансування кожної з експедицій, терміни.

 

Humboldt Area Foundation

http://www.northcoast.com

Фонд підтримує проекти в галузі освіти, мистецтва, молодіжні проекти, проекти з громадянського суспільства. Надає індивідуальні гранти (стипендії). На сервері - application form, умови подачі заявок, контакти, вимоги до організацій-заявників.

 

International Foundation for Science

http://www.ifc.plants.ox.ac.uk/ifs.HTM

Шведський фонд; здійснює підтримку наукових проектів: придбання обладнання, необхідної літератури, навчальні семінари, конференції, надання грантів на поїздки на наукові конференції, семінари, зустрічі. На сервері - умови подачі заявки на гран, вимоги до заявників.

 

Інститут "Відкрите суспільство"

http://www.osi.ru

Підтримка науки, освіти, проектів з громадянського суспільства, мистецтва, культури, підтримка бібліотек та інше. Надають індивідуальні та тревел-гранти. На сервері інформація про проекти московського представництва Інституту, про діяльність Фондів Сороса.

 

Karl E. Mundt Foundation

http://www.dsu.edu

Сільське господарство, підприємництво, освіта, інше. На сервері - інформація про фонд, контакти.

 

National Council for the Social Studies (NCSS)

http://www.ncss.org/wwwhome.html

Підтримка освіти. На сервері - інформація про організацію, проекти, контакти.

 

Nieman Foundation for Journalism

http://www.nieman,harvard.edu

Стипендії для журналістів. На сервері - інформація про програми, вимоги до заявників, терміни подачі заявки.

 

Фонд Азії

http://www.asiafoundation.org

Проблеми жінок, політика, міжнародні ініціативи, держава і суспільство, екологія. Фонд підтримує організації в країнах АТР. На сервері інформація про фонд, його програми, контакти.

 

National Research Council

http://www.nas.edu

Наукові дослідження, освіта, екологія, медицина, здоров'я, технології. Сервер спільний з трьома організаціями. На сервері - інформація про організації, програми, контакти. Підтримує проекти в тому числі з країн колишнього СРСР.

 

Pauline Oliveros Foundation Inc.

http://www.tmn.com/pof.html

Мистецтво, освіта. На сервері - інформація про проекти, контакти.

 

Фонд Братів Рокфеллер

http://www.rbf.org/rbf

Збалансоване природокористування, міжнародна безпека, некомерційний сектор, освіта. Нью-Йорк, Південна Африка. На сервері - інформація про програми, проекти, що отримали фінансування раніше, контакти, терміни подачі заявок, умови написання заявок на гранти. Географічний регіон не обмежений.

 

Мережа Священної Землі

http://www.igc.apc.org/sen

The Sacred Earth Network (Мережа Священної Землі) - некомерційна (501 (3) (С)), освітня організація активістів природоохоронного руху. Проект Телекомунікації для Навколишнього середовища (ETP) - оснащення некомерційних екологічних організацій з країн колишнього СРСР комп'ютерним обладнанням. На сервері - інформація також про інші проекти організації, контакти.

 

Швейцарська Академія технічних наук (ШАТН)

http://www.fund-bw.org

Міжнародні контакти, консультації для державних організацій, сприяння в розвитку дослідних робіт, обмін молодими інженерами і т.д. Надають стипендії на освіту. Тільки для громадян Швейцарії і СНД. На сервері - інформація про програми, зразки написання заявок на стипендії, вимоги до заявників. Російською мовою.

 

Фонд Біг Бен

http://www.lehigh.edu/bbf.html

Надають гранти некомерційним організаціям для розповсюдження серед місцевих НУО та приватним особам, що зазнають економічні труднощі. На сервері - контакти, опис діяльності організації.

 

Форум свободи

http://www.freedomforum.org

Журналістика: конференції, освіта, тренінги, стипендії, дослідження. Інформація про програми.

 

George Lucas Educational Foundation, The

http://www.glef.org

Освіта. Не пропонують грантів та стипендій. На сервері - інформація про діяльність фонду, контакти.

 

J. Paul Getty Trust, The

http://www.ahip.getty.edu/ahip

Культура, мистецтво, музеї, стипендії, освіта. Географічний регіон - по всьому світу. На сервері - інформація про організацію, програму грантів, контакти.

 

Irvine Health Foundation, The

http://www.ihf.org

Підтримує проекти з дослідження, освіти у сфері охорони здоров'я. На сервері - інформація про фонд, процедура подачі заявки.

 

Фонд Джона Д. і Катрін Т. Макартуров

http://www.macfdn.org

Здоров'я, населення, громадські ініціативи, реформи в освіті, стипендії, дослідження - для громадян США. Програма з охорони навколишнього середовища - по всьому світу. Цією програмою навколишнього середовища підтримують організації з СРСР. На сервері - інформація про програми, організацію, контакти.

 

Інформаційне Агентство США

http://www.usia.gov

Підтримка освіти, надання стипендій, обмінні програми. На сервері - інформація про програми, зразки написання заявок. Підтримка надається в т.ч. країнам колишнього СРСР.

 

Агентство США з міжнародного розвитку

http://www.info.usaid.gov

Незалежне агентство Уряду США. Підтримка наступних напрямків діяльності: демократія, населення і здоров'я, охорона навколишнього середовища, розвиток зв'язків, малий бізнес. Розподіляє кошти, як правило, через інші організації. Інформація про програми, контакти.

 

Стипендії консультаційного та ресурсного центру Колтех

http://www.cco.caltech.edu/index.html

Фінансування освіти (стипендії для студентів і школярів), наукові дослідження. Опис програм, правила написання заявки, форма заявки, вимоги до заявників, терміни подачі заявок, контакти.

 

Edison Venture Fund

http://www.edisonventure.com

Підтримка організацій з Середньоатлантичного регіону. Підприємництво, банки, розвиток технологій, тощо. Інформація про програми, правила подачі заявок.

 

Holy Land Foundation for Relief and Development

http://www.weblifepro.com/holyland

Надання невідкладної допомоги, здоров'я, економічний розвиток, національні програми, послуги населенню. Програми всередині країни і міжнародні, Інформація про програми.

 

Фонд Нобеля

http://www.nobel.se/index.html

Премії Нобеля в галузі фізики, хімії, фізіології, медицини, літератури, миру. Географічний регіон не обмежений. На сервері інформація про діяльність.

 

Right Margin Foundation

http://www.alcazar.com/rm

Комп'ютерна освіта в країнах, що розвиваються. Інформація про програми, про діяльність організації, розділ про благодійні організації.

 

Російський фонд фундаментальних досліджень (РФФД)

http://www.rfbr.ru

Самокерована державна організація. Підтримує фундаментальні дослідження, спрямовані на одержання нових наукових знань про природу, людину і суспільство. Інформація про фонд, про програми грантів, поточні конкурси.

 

Фонд Евразія

http://www.eurasia.org

http://www.eurasia.msk.ru

Фонд підтримує програми технічної допомоги, навчання та підготовки програм розвитку стратегій в Нових Незалежних Державах (ННД) і охоплює широкий спектр діяльності в галузі економічних і демократичних реформ. Міститься докладний опис програм, адреси кожного з представництв, опис заявки на грант.

 

Kurt Weill Foundation for Music

http://www.kwf.org/Welcome.html

Надає підтримку некомерційним організаціям і приватним особам в області музики: дослідження, поїздки, стипендії (написання дисертацій) і т.д. Інформація про програми, умови надання гранту, терміни подачі заявок, контакти.

 

Всесвітній Фонд Дикої Природи

http://www.panda.org

Фонд підтримує проекти переважно з охоронюваних територій, в т.ч. російських. Інформація про міжнародну діяльність організації.

 

U.S. Civilian Research and Development Foundation (CRDF)

http://www.crdf.inter.net

Для організацій з країн колишнього СРСР. Тревел-гранти, дослідження. Інформація про програми, терміни подачі заявки, умови написання заявок на грант.

 

Фонди Дж. Сороса

http://www.soros.org

Освіта, громадянське суспільство, тощо. Інформація про діяльність представництв у всіх країнах: проекти, адреси.

 

Рада з міжнародних досліджень та обмінів (АЙРЕКС)

http://www.irex.org

Підтримка освіти, стипендії, дослідження, технічна допомога, підтримка бібліотек. Географічний регіон - країни СНД, Центральна і Східна Європа, Монголія, Китай. Інформація про програми, про діяльність організації.

 

Фонд Ноу Хау

http://www.fco.gov.uk/index.html

Приватизація, розвиток демократії, ринкова економіка. Регіон - Центральна, Східна Європа, Центральна Азія, включаючи країни колишнього СРСР. Інформація про діяльність, контактні телефони по регіонах.

 

Фонд Ендрю Меллона

http://www.mellon.org/awmf.html

Культура, мистецтво, охорона навколишнього середовища, населення, стипендії. Підтримує організації з колишнього СРСР. Інформація про програми.

 

Британська Рада

http://www.britcoun.org

Мистецтво, економіка, фінанси, менеджмент, освіта, тренінги, вивчення англійської мови, право, здоров'я, наука і технології, соціальний розвиток. Інформація про програми.

 

Центр громадянських ініціатив

http://www.igc.org/cci

Навчання в галузі малого бізнесу, управління некомерційною організацією. Інформація про програми, вимоги до заявників, контакти. Російською мовою. Для російських організацій.

 

The Center for Field Research

http://www.earthwatch

Надають гранти на проекти в галузі точних, природничих і гуманітарних наук. Міжнародні програми. Інформація про програму, правила і терміни подачі заявок.

 

Фонд допомоги благодійним організаціям (CAF)

http://www.isoud.charitynet.org

Фонд надає допомогу благодійним організаціям - проведення навчальних семінарів, бібліотека, консультації. Надає допомогу благодійним організаціям Росії, а також Центральної та Східної Європи, Америки та інших. Є інформація про програми, контакти.

 

Агентство міжнародного розвитку Канади

http://www.acdi-cida.gc.ca

Сталий розвиток, охорона навколишнього середовища. Підтримка надається через місцеві державні органи. Міжнародні програми. На сервері - інформація про діючі програми.

 

Фонд охорони навколишнього середовища

http://www.lgu.ac.uk/consfnd.htm

Фонд фінансує проекти з охорони навколишнього середовища. Підтримує проекти в колишньому СРСР. Сторінка тільки формується, але передбачається наявність опису проектів і програм фонду. Є адреса й телефон для контактів.

 

Мережа священної Землі

http://www.cci.glasnet.ru/INDEX.HTM

Проект "Телекомунікації для навколишнього середовища" - підтримка природоохоронних організацій колишнього Радянського Союзу, оснащуючи їх комп'ютерним обладнанням, проводячи тренінги з використання електронної пошти і роздаючи невеликі гранти. Інформація про проект, контактні адреси та телефони. Російською мовою.

 

ІСАР

http://www.igc.apc.org/isar

Опис діяльності ІСАР (колишнього інституту радянсько-американських відносин) на англійській мові.

 

Всесвітній Фонд Дикої Природи

http://www.cci.glasnet.ru/INDEX.HTM

Фонд підтримує проекти з охоронюваних територій. Підтримує проекти на території Росії. На сервері - інформація про проекти. Російською мовою.

 

Всесвітній Фонд Дикої Природи

http://www.wwf.org

Інформація про діяльність фонду, про програми грантів. Англійською мовою.

 

Міжнародна програма Такемі зі здоров'я

http://www.hsph.harvard.edu/ttakemi.html

Програма підтримує проекти, що стосуються охорони здоров'я. Географічних обмежень немає. На сервері - інформація про програму, бланк заявки на отримання підтримки.

 

Медичний Інститут Говарда Хьюза

http://www.hhmi.org

Підтримка біомедичних досліджень та освіти. Фінансуються організації з колишнього СРСР, індивідуальні гранти. На сервері інформація про проекти, контактні адреси та телефони.

 

Фонд Елтона Джонса

http://www.wajones.org

Фінансує проекти з охорони навколишнього середовища. Підтримує програми організацій СНД. На сервері інформація про проекти, правила подачі заявки на грант, контактні адреси та телефони.

 

Японське Суспільство Диких Птахів

http://www.kt.rim.or.jp/japan

Вивчення та охорона диких птахів. На сервері - інформація про діяльність організації.

 

Фонд Натана Каммінгса

http://www.2nature.org/ncf.html

Фонд фінансує програми з екології. На сервері - інформація про фонд, адреса і телефон для контактів.

 

Фонд Сабре

http://www.sabre.org

Фонд підтримує організації за наступними напрямками: пожертва книг, освіта, розвиток приватного сектора. Фінансує організації зі Східної Європи і колишнього СРСР. На сервері - інформація про фонд, про програми, контактні адреси та телефони, зразки написання заявок.

 

Фонд Відена

http://www.weedenfdn.org/index.html

Основна мета фонду - збереження біорізноманіття. Фонд також підтримує проекти за напрямками: жінки, планування сім'ї. Фонд рідко фінансує наукові дослідження, конференції, фільми, індивідуальні проекти. На сервері міститься інформація про програми та проекти, умови подачі заявки, контактні адреси та телефони.

 

Центр Схід-Захід

http://www.ewc.hawaii.edu

Освіта, проведення тренінгів, наукові дослідження, політика, економіка. Підтримує організації в США та країнах АТР. Інформація про програми, контакти.

 

Дослідний інститут природних систем (ДІПС)

http://www.esri.com/index.html

Підтримка надається екологічним некомерційним організаціям. Надання комп'ютерного обладнання, тренінги. Інформація про діяльність організації.

 

Міжнародне Товариство охорони фауни і флори

http://www.wcmc.org.uk/ffi

Збереження видів тварин і рослин. Інформація про діяльність організації, регіональні програми.

 

Фонд Рокфеллера

http://www.rockfound.org/choices.htm

Пріоритетні програми фонду - глобальний захист навколишнього середовища, сільське господарство, охорона здоров'я, населення, Африка, мистецтво, гуманітарні науки, шкільна реформа, національна безпека, спеціальні програми. Географічний регіон - США, Азія, Африка. У Європі та Росії - програма з охорони природи. На сервері - опис програм, процес подачі заявки, контактна адреса.

 

Американська Служба Риби і Дичини

http://www.fws.gov

Напрямок діяльності фонду - збереження, захист, розмноження риби та дичини. Основні пріоритети: міграція птахів, види, що піддаються небезпеці, деякі морські ссавці, прісноводна риба, забруднення навколишнього середовища. На сервері - інформація про проекти.

 

Європейський науковий фонд

http://www.esf.org

Фонд організовує наукові конференції, здійснює підтримку вчених, надає вченим можливість спілкування по мережах з таких галузей: фізичні та інженерні науки, медицина, гуманітарні науки, соціальні науки, природничі науки. На сервері - докладна інформація про програми. Надається підтримка вченим з колишнього СРСР.

 

Фонд Генрі Джексона

http://www.hjf.org

Підтримка медичних досліджень та освіти в галузі медицини. Інформація про програми, діяльність організації.

 

Фонд Ч. і А. Ліндбергів

http://www.mtn.org/lindfdtn

Гранти надаються в наступних категоріях: сільське господарство, збереження природних ресурсів (включаючи рослинний і тваринний світ, водні ресурси, екологія); освіта (гуманітарні науки, мистецтво, встановлення міжкультурних зв'язків, дослідження в галузі культури); охорона здоров'я (включаючи біомедичні дослідження, медичні технології); скорочення і використання відходів. Географічний регіон не обмежений. На сервері - інформація про проекти, процедура подачі заявки, адреси і телефони для контактів.

 

Благодійний Ноу Хау Фонд

http://www.isound.charitynet.org/ckhindex.html

Фонд підтримує благодійну діяльність організацій з колишнього СРСР і країн Східної Європи. На сервері - інформація про програми, види грантів, крайні терміни подачі заявки.

 

Центр міжнародного екологічного права

http://www.igc.apc.org/index.html

Правова допомога екологічним групам, стипендії, технічна підтримка. Інформація про програми.

 

Німецька служба академічних обмінів

http://www.geist.spacenet.de/info-E.html

Організація підтримує освітні програми: стипендії, обмін студентами, викладачами. Географічний регіон не обмежений. Коротка інформація про програми, адреси представництв та центрального офісу.

 

Фонд миру Сасакави

http://www.spf.org

Фонд підтримує програми некомерційних організацій в Японії та інших країнах, а також дослідження в області політики, економіки, охорони навколишнього середовища; навчання. Географічний регіон - по всьому світу. Спеціальні програми для країн Центральної Європи (Югославія, Угорщина, Чехія, Словаччина, Польща), Південно-Східної Азії, Китаю. На сервері - опис програм фонду, правила написання заявки на гранти.

 

Фонд Тернера

http://www.turnerfoundation.org/index.html

Фонд підтримує програми в галузі відновлення та збереження енергії (міжнародна програма), оберігання морських басейнів від різного роду забруднень (США), ліси і місця проживання (США, Росія), політики в області зростання населення (міжнародна програма). На сервері інформація про програми, терміни подачі заявок, процедура подачі заявок.

 

Міжнародний фонд журавлів

http://www.baraboo.com/whowhat.htm

Фонд підтримує проекти у галузі вивчення та охорони журавлів, навчання в цій області. Фінансує, в основному, американські організації, але також і інші регіони, включаючи країни колишнього СРСР. Є програма малих грантів, від 100 до 400 доларів. На сервері - інформація про програми, діяльність фонду, контакти.

 

Американський фонд охорони навколишнього середовища і здоров'я

http://www.aehf.com

Фінансують дослідження та освіту в галузі охорони навколишнього середовища. На сервері - інформація про програми, контакти. Географічний регіон не вказаний.

 

Інтерньюз

http://www.internews.org/index.html

Організація підтримує незалежне телебачення, проводить навчальні семінари для журналістів. Географічний регіон - країни СНД, Боснія, Герцеговина, Палестина. На сервері - інформація про програми, контакти.

 

Інститут економіки міста

http://www.urban.org/index.htm

Розвиток міських територій. Надання консультацій, надання малих грантів. Підтримуються російські організації. На сервері - інформація про діяльність організації, контакти.

 

Німецьке науково-дослідне товариство

http://www.dfg_bonn.de

Фонд підтримує дослідницькі проекти. Німецькою мовою.

 

MiraMed Institute

http://www.speakeasy.org/miramed

Турбота про сиріт і безпритульних дітей. Розподіляє медичне обладнання, дитячі іграшки, одяг, шкільне обладнання. По всьому світу. Інформація про діяльність організації.

 

Фонд Форда

http://www.fordfound.org

Суспільний розвиток, мистецтво, культура, освіта, засоби масової інформації, мир і соціальна справедливість. Міжнародні гранти. На сервері - інформація про фонд, програми, вимоги до заявників, порядок звернення до фонду за фінансовою підтримкою, контакти.

 

Мільеконтакт - Східна Європа

http://www.cci.glasnet.ru/INDEX.HTM

Організація підтримує неурядові екологічні організації шляхом надання фінансової допомоги, організації курсів, навчальних програм та консультативної діяльності. Підтримує організації з Центральної та Східної Європи, включаючи Росію, Україну, Білорусь, Центральну Азію. На сервері - інформація про діяльність.

 

Московське представництво Фонду Євразія

http://www.eurasia.msk.ru

Детальна інформація про програми представництва, рекомендації щодо складання заявки на грант, контакти. Російською мовою.

 

Фонд Євразія - Кавказьке регіональне представництво

http://www.arminco.com/eurasia

Інформація про програми, правила написання заявок на гранти, контактна інформація.

 

Фонд Готліба Даймлера і Карла Бенца

http://www.duplox.wz-berlin.de/foundation.html

Німецький фонд. Розвиток знань і досягнень в області людських відносин, екології, нових технологій, економіки шляхом фінансової підтримки організацій. Дитяча освіта. Підтримує індивідуальні проекти. На сервері інформація про програми, діяльність фонду.

 

Фонд сім'ї Рокфеллерів

http://www.rffund.org

Освіта, економіка, екологія. На сервері - інформація про програми, умови написання заявки на грант.

 

Європейський Союз

http://www.europa.eu.int/index.htm

Підтримує організації та приватних осіб. Напрями підтримки - енергетика, освіта, охорона навколишнього середовища, тощо. Інформація про програми.

 

Центр розвитку освіти

http://www.edc.org

Спільні дослідження. Освіта, здоров'я, нові технології, права людини, охорона навколишнього середовища. Програма стипендій. Міжнародні програми. На сервері - інформація про діяльність організації, програми.

 

Королівське товариство

http://www.britac3.britac.ac.uk/rs

Підтримує проекти в галузі природничих і прикладних наук, видає гранти, стипендії, присуджує премії. Географічний регіон - по всьому світу, в т.ч. країни колишнього СРСР. На сервері - інформація про діяльність організації в цілому, програмах підтримки (у т.ч. по географічному регіону), умови написання заявок, контактна інформація по кожному з проектів.

 

Американська асоціація вищої освіти для жінок

http://www.aauw.org/foundation.html

Освіта для жінок. Стипендії.

 

ІСАР

http://www.cci.glasnet.ru/~ISAR

Московський офіс ІСАР заснований в 1993 р. для здійснення програми підтримки неурядових екологічних організацій (НУО) на всій території Росії. На сервері інформація про діяльність організації, програми.

 

Азіатський центр досліджень в області рослинництва

http://www.netra.avrdc.org.tw/intro.html

Надає підтримку некомерційним організаціям в галузі рослинництва: наукові дослідження, підвищення врожайності, навчання. На сервері - інформація про діяльність організації.

 

Шведська Рада з природничих наук

http://www.nfr.se

Підтримка наукових досліджень в галузі математики та природничих наук: надання грантів, стипендій для журналістів, дослідників, підтримка публікацій з наукових досліджень, поїздки вчених на конференції. На сервері інформація про програми, терміни подачі заявок, зразок форми для написання заявки, контакти. Географічний регіон не вказаний.

 

Регіональний екологічний центр

http://www.rec.org/Defauit.shtml

Напрямок діяльності - екологія. Підтримка екологів з країн Центральної та Східної Європи, в тому числі Росії, України. Надання грантів, стипендії. На сервері - інформація про діяльність організації, програмах підтримки, програмах стипендії; терміни подачі заявок, вимоги до заявників.

 

Міжрегіональне представництво Фонду Євразія (південь Росії)

http://www.golden.sarnode.ru/~eurasia

На сервері - інформація про фонд, про програми представництва, правила написання заявок, контактні адреси та телефони інших представництв.

 

National Forum Foundation

http://www.nff.org

Освіта, тренінги, надання стипендій. Географічний регіон - Центральна та Східна Європа. На сервері - інформація про діяльність організації, поточні програми по країнах, вимоги до заявників, умови подачі заявки, контакти.

 

Економічний Інститут

http://www.colorado.edu/Economicslnstitute

Інститут надає можливість освіти в області економіки, бізнесу, менеджменту, сільського господарства. Не надає фінансової підтримки. Інформація про проекти, як подавати заявку, вимоги до заявників, кошторис витрат, контакти.

 

Всесвітній екологічний фонд

http://www.worldbank.org/~hdg1909.htm

Охорона навколишнього середовища. Інформація про діяльність фонду, програму підтримки, контакти.


Гранти по екологіі в медицині
Новини
03.03.2023  Науково доведено: через смартфони ви можете старіти швидше
24.02.2023  Стимуляція спинного мозку відновлює постінсультну функцію рук
17.02.2023  Вчені відкрили здатність жирної їжі руйнувати мозок
10.02.2023  В Індії розробили неінвазивний тест, який використовує штучний інтелект для виявлення раку молочної залози
01.02.2023  Як спостереження за світанками та заходами сонця впливає на здоров'я – вчені
25.01.2023  Аналіз крові для ранньої діагностики хвороби Альцгеймера розробили вчені
18.01.2023  Людина з серцем свині. Пацієнту вперше пересадили серце тварини
11.01.2023  Вчені пояснили, чому оливкову олію варто пити ложками
21.11.2022  Вчені виявили ще одну причину високого ризику атеросклерозу
18.11.2022  Імплантована помпа доставила протиракові ліки у пухлини мозку
16.11.2022  Шум вночі може бути причиною безсоння та серцево-судинних захворювань
14.11.2022  ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ: ТИПИ, СИМПТОМИ, УСКЛАДНЕННЯ
11.11.2022  Виявилося, в епідемії ожиріння винен лише один тип їжі
09.11.2022  Проказа: давня хвороба, здатна регенерувати органи
07.11.2022  "Чарівні гриби" можуть лікувати важку депресію
04.11.2022  Нове випробування пропонує переваги CV з EPA: RESPECT-EPA
02.11.2022  Майже 500 українських медиків завершили навчання з тактичної медицини
01.11.2022  Чи можна людям з діабетом пити алкоголь
31.10.2022  Знайдено овоч, здатний знизити цукор у крові відразу на 20%
28.10.2022  Людська печінка може працювати 100 років
HINARI
PubMed