Пошук по сайту
Авторизація
Логин:
Пароль:
Регистрация
Забыли свой пароль?
Періодика
Медична інформатика та інженерія
Партнери
Поиск информации по диагнозу / Med And Me Издательский дом ЗАСЛАВСКИЙ Zepter
Технічна підтримка

Гранти по екологіі в медицині
Фонд АТ&Т

http://www.att.com/foundation

Фонд фінансує культуру, мистецтво, освіту, охорону здоров'я населення, громадські служби. Міститься інформація про програми, умови і терміни написання заявок, розміри грантів по кожній програмі. Географічний регіон не обмежений.

 

Фонд Аутодеск

http://www.autodesk.org/

Фонд здійснює тільки освітні програми. Безпосередньо грантів не дає. Містить опис освітньої програми. Географічна область інтересів не вказана.

 

Фонд Бентона

http://www.benton.org

Програми спрямовані на турботу про дитинство, охорону здоров'я, захист навколишнього середовища. Міститься інформація про програми.

 

Рада Донорів Чикаго

http://www.uic.edu/donors

Рада підтримує програми по захисту навколишнього середовища, освіти, розвитку комунікаційних технологій, проблем дитинства, соціальних меншин та ін. На сервері - коротка інформація по кожному з проектів з контактними адресами.

 

Earthwatch International

http://www.gaia.earthwatch.org

Фонд підтримує програму зі сталого розвитку - організовує експедиції в різні країни, в тому числі в Росію. На сервері інформація про експедиції по географічних регіонах, умови фінансування кожної з експедицій, терміни.

 

Humboldt Area Foundation

http://www.northcoast.com

Фонд підтримує проекти в галузі освіти, мистецтва, молодіжні проекти, проекти з громадянського суспільства. Надає індивідуальні гранти (стипендії). На сервері - application form, умови подачі заявок, контакти, вимоги до організацій-заявників.

 

International Foundation for Science

http://www.ifc.plants.ox.ac.uk/ifs.HTM

Шведський фонд; здійснює підтримку наукових проектів: придбання обладнання, необхідної літератури, навчальні семінари, конференції, надання грантів на поїздки на наукові конференції, семінари, зустрічі. На сервері - умови подачі заявки на гран, вимоги до заявників.

 

Інститут "Відкрите суспільство"

http://www.osi.ru

Підтримка науки, освіти, проектів з громадянського суспільства, мистецтва, культури, підтримка бібліотек та інше. Надають індивідуальні та тревел-гранти. На сервері інформація про проекти московського представництва Інституту, про діяльність Фондів Сороса.

 

Karl E. Mundt Foundation

http://www.dsu.edu

Сільське господарство, підприємництво, освіта, інше. На сервері - інформація про фонд, контакти.

 

National Council for the Social Studies (NCSS)

http://www.ncss.org/wwwhome.html

Підтримка освіти. На сервері - інформація про організацію, проекти, контакти.

 

Nieman Foundation for Journalism

http://www.nieman,harvard.edu

Стипендії для журналістів. На сервері - інформація про програми, вимоги до заявників, терміни подачі заявки.

 

Фонд Азії

http://www.asiafoundation.org

Проблеми жінок, політика, міжнародні ініціативи, держава і суспільство, екологія. Фонд підтримує організації в країнах АТР. На сервері інформація про фонд, його програми, контакти.

 

National Research Council

http://www.nas.edu

Наукові дослідження, освіта, екологія, медицина, здоров'я, технології. Сервер спільний з трьома організаціями. На сервері - інформація про організації, програми, контакти. Підтримує проекти в тому числі з країн колишнього СРСР.

 

Pauline Oliveros Foundation Inc.

http://www.tmn.com/pof.html

Мистецтво, освіта. На сервері - інформація про проекти, контакти.

 

Фонд Братів Рокфеллер

http://www.rbf.org/rbf

Збалансоване природокористування, міжнародна безпека, некомерційний сектор, освіта. Нью-Йорк, Південна Африка. На сервері - інформація про програми, проекти, що отримали фінансування раніше, контакти, терміни подачі заявок, умови написання заявок на гранти. Географічний регіон не обмежений.

 

Мережа Священної Землі

http://www.igc.apc.org/sen

The Sacred Earth Network (Мережа Священної Землі) - некомерційна (501 (3) (С)), освітня організація активістів природоохоронного руху. Проект Телекомунікації для Навколишнього середовища (ETP) - оснащення некомерційних екологічних організацій з країн колишнього СРСР комп'ютерним обладнанням. На сервері - інформація також про інші проекти організації, контакти.

 

Швейцарська Академія технічних наук (ШАТН)

http://www.fund-bw.org

Міжнародні контакти, консультації для державних організацій, сприяння в розвитку дослідних робіт, обмін молодими інженерами і т.д. Надають стипендії на освіту. Тільки для громадян Швейцарії і СНД. На сервері - інформація про програми, зразки написання заявок на стипендії, вимоги до заявників. Російською мовою.

 

Фонд Біг Бен

http://www.lehigh.edu/bbf.html

Надають гранти некомерційним організаціям для розповсюдження серед місцевих НУО та приватним особам, що зазнають економічні труднощі. На сервері - контакти, опис діяльності організації.

 

Форум свободи

http://www.freedomforum.org

Журналістика: конференції, освіта, тренінги, стипендії, дослідження. Інформація про програми.

 

George Lucas Educational Foundation, The

http://www.glef.org

Освіта. Не пропонують грантів та стипендій. На сервері - інформація про діяльність фонду, контакти.

 

J. Paul Getty Trust, The

http://www.ahip.getty.edu/ahip

Культура, мистецтво, музеї, стипендії, освіта. Географічний регіон - по всьому світу. На сервері - інформація про організацію, програму грантів, контакти.

 

Irvine Health Foundation, The

http://www.ihf.org

Підтримує проекти з дослідження, освіти у сфері охорони здоров'я. На сервері - інформація про фонд, процедура подачі заявки.

 

Фонд Джона Д. і Катрін Т. Макартуров

http://www.macfdn.org

Здоров'я, населення, громадські ініціативи, реформи в освіті, стипендії, дослідження - для громадян США. Програма з охорони навколишнього середовища - по всьому світу. Цією програмою навколишнього середовища підтримують організації з СРСР. На сервері - інформація про програми, організацію, контакти.

 

Інформаційне Агентство США

http://www.usia.gov

Підтримка освіти, надання стипендій, обмінні програми. На сервері - інформація про програми, зразки написання заявок. Підтримка надається в т.ч. країнам колишнього СРСР.

 

Агентство США з міжнародного розвитку

http://www.info.usaid.gov

Незалежне агентство Уряду США. Підтримка наступних напрямків діяльності: демократія, населення і здоров'я, охорона навколишнього середовища, розвиток зв'язків, малий бізнес. Розподіляє кошти, як правило, через інші організації. Інформація про програми, контакти.

 

Стипендії консультаційного та ресурсного центру Колтех

http://www.cco.caltech.edu/index.html

Фінансування освіти (стипендії для студентів і школярів), наукові дослідження. Опис програм, правила написання заявки, форма заявки, вимоги до заявників, терміни подачі заявок, контакти.

 

Edison Venture Fund

http://www.edisonventure.com

Підтримка організацій з Середньоатлантичного регіону. Підприємництво, банки, розвиток технологій, тощо. Інформація про програми, правила подачі заявок.

 

Holy Land Foundation for Relief and Development

http://www.weblifepro.com/holyland

Надання невідкладної допомоги, здоров'я, економічний розвиток, національні програми, послуги населенню. Програми всередині країни і міжнародні, Інформація про програми.

 

Фонд Нобеля

http://www.nobel.se/index.html

Премії Нобеля в галузі фізики, хімії, фізіології, медицини, літератури, миру. Географічний регіон не обмежений. На сервері інформація про діяльність.

 

Right Margin Foundation

http://www.alcazar.com/rm

Комп'ютерна освіта в країнах, що розвиваються. Інформація про програми, про діяльність організації, розділ про благодійні організації.

 

Російський фонд фундаментальних досліджень (РФФД)

http://www.rfbr.ru

Самокерована державна організація. Підтримує фундаментальні дослідження, спрямовані на одержання нових наукових знань про природу, людину і суспільство. Інформація про фонд, про програми грантів, поточні конкурси.

 

Фонд Евразія

http://www.eurasia.org

http://www.eurasia.msk.ru

Фонд підтримує програми технічної допомоги, навчання та підготовки програм розвитку стратегій в Нових Незалежних Державах (ННД) і охоплює широкий спектр діяльності в галузі економічних і демократичних реформ. Міститься докладний опис програм, адреси кожного з представництв, опис заявки на грант.

 

Kurt Weill Foundation for Music

http://www.kwf.org/Welcome.html

Надає підтримку некомерційним організаціям і приватним особам в області музики: дослідження, поїздки, стипендії (написання дисертацій) і т.д. Інформація про програми, умови надання гранту, терміни подачі заявок, контакти.

 

Всесвітній Фонд Дикої Природи

http://www.panda.org

Фонд підтримує проекти переважно з охоронюваних територій, в т.ч. російських. Інформація про міжнародну діяльність організації.

 

U.S. Civilian Research and Development Foundation (CRDF)

http://www.crdf.inter.net

Для організацій з країн колишнього СРСР. Тревел-гранти, дослідження. Інформація про програми, терміни подачі заявки, умови написання заявок на грант.

 

Фонди Дж. Сороса

http://www.soros.org

Освіта, громадянське суспільство, тощо. Інформація про діяльність представництв у всіх країнах: проекти, адреси.

 

Рада з міжнародних досліджень та обмінів (АЙРЕКС)

http://www.irex.org

Підтримка освіти, стипендії, дослідження, технічна допомога, підтримка бібліотек. Географічний регіон - країни СНД, Центральна і Східна Європа, Монголія, Китай. Інформація про програми, про діяльність організації.

 

Фонд Ноу Хау

http://www.fco.gov.uk/index.html

Приватизація, розвиток демократії, ринкова економіка. Регіон - Центральна, Східна Європа, Центральна Азія, включаючи країни колишнього СРСР. Інформація про діяльність, контактні телефони по регіонах.

 

Фонд Ендрю Меллона

http://www.mellon.org/awmf.html

Культура, мистецтво, охорона навколишнього середовища, населення, стипендії. Підтримує організації з колишнього СРСР. Інформація про програми.

 

Британська Рада

http://www.britcoun.org

Мистецтво, економіка, фінанси, менеджмент, освіта, тренінги, вивчення англійської мови, право, здоров'я, наука і технології, соціальний розвиток. Інформація про програми.

 

Центр громадянських ініціатив

http://www.igc.org/cci

Навчання в галузі малого бізнесу, управління некомерційною організацією. Інформація про програми, вимоги до заявників, контакти. Російською мовою. Для російських організацій.

 

The Center for Field Research

http://www.earthwatch

Надають гранти на проекти в галузі точних, природничих і гуманітарних наук. Міжнародні програми. Інформація про програму, правила і терміни подачі заявок.

 

Фонд допомоги благодійним організаціям (CAF)

http://www.isoud.charitynet.org

Фонд надає допомогу благодійним організаціям - проведення навчальних семінарів, бібліотека, консультації. Надає допомогу благодійним організаціям Росії, а також Центральної та Східної Європи, Америки та інших. Є інформація про програми, контакти.

 

Агентство міжнародного розвитку Канади

http://www.acdi-cida.gc.ca

Сталий розвиток, охорона навколишнього середовища. Підтримка надається через місцеві державні органи. Міжнародні програми. На сервері - інформація про діючі програми.

 

Фонд охорони навколишнього середовища

http://www.lgu.ac.uk/consfnd.htm

Фонд фінансує проекти з охорони навколишнього середовища. Підтримує проекти в колишньому СРСР. Сторінка тільки формується, але передбачається наявність опису проектів і програм фонду. Є адреса й телефон для контактів.

 

Мережа священної Землі

http://www.cci.glasnet.ru/INDEX.HTM

Проект "Телекомунікації для навколишнього середовища" - підтримка природоохоронних організацій колишнього Радянського Союзу, оснащуючи їх комп'ютерним обладнанням, проводячи тренінги з використання електронної пошти і роздаючи невеликі гранти. Інформація про проект, контактні адреси та телефони. Російською мовою.

 

ІСАР

http://www.igc.apc.org/isar

Опис діяльності ІСАР (колишнього інституту радянсько-американських відносин) на англійській мові.

 

Всесвітній Фонд Дикої Природи

http://www.cci.glasnet.ru/INDEX.HTM

Фонд підтримує проекти з охоронюваних територій. Підтримує проекти на території Росії. На сервері - інформація про проекти. Російською мовою.

 

Всесвітній Фонд Дикої Природи

http://www.wwf.org

Інформація про діяльність фонду, про програми грантів. Англійською мовою.

 

Міжнародна програма Такемі зі здоров'я

http://www.hsph.harvard.edu/ttakemi.html

Програма підтримує проекти, що стосуються охорони здоров'я. Географічних обмежень немає. На сервері - інформація про програму, бланк заявки на отримання підтримки.

 

Медичний Інститут Говарда Хьюза

http://www.hhmi.org

Підтримка біомедичних досліджень та освіти. Фінансуються організації з колишнього СРСР, індивідуальні гранти. На сервері інформація про проекти, контактні адреси та телефони.

 

Фонд Елтона Джонса

http://www.wajones.org

Фінансує проекти з охорони навколишнього середовища. Підтримує програми організацій СНД. На сервері інформація про проекти, правила подачі заявки на грант, контактні адреси та телефони.

 

Японське Суспільство Диких Птахів

http://www.kt.rim.or.jp/japan

Вивчення та охорона диких птахів. На сервері - інформація про діяльність організації.

 

Фонд Натана Каммінгса

http://www.2nature.org/ncf.html

Фонд фінансує програми з екології. На сервері - інформація про фонд, адреса і телефон для контактів.

 

Фонд Сабре

http://www.sabre.org

Фонд підтримує організації за наступними напрямками: пожертва книг, освіта, розвиток приватного сектора. Фінансує організації зі Східної Європи і колишнього СРСР. На сервері - інформація про фонд, про програми, контактні адреси та телефони, зразки написання заявок.

 

Фонд Відена

http://www.weedenfdn.org/index.html

Основна мета фонду - збереження біорізноманіття. Фонд також підтримує проекти за напрямками: жінки, планування сім'ї. Фонд рідко фінансує наукові дослідження, конференції, фільми, індивідуальні проекти. На сервері міститься інформація про програми та проекти, умови подачі заявки, контактні адреси та телефони.

 

Центр Схід-Захід

http://www.ewc.hawaii.edu

Освіта, проведення тренінгів, наукові дослідження, політика, економіка. Підтримує організації в США та країнах АТР. Інформація про програми, контакти.

 

Дослідний інститут природних систем (ДІПС)

http://www.esri.com/index.html

Підтримка надається екологічним некомерційним організаціям. Надання комп'ютерного обладнання, тренінги. Інформація про діяльність організації.

 

Міжнародне Товариство охорони фауни і флори

http://www.wcmc.org.uk/ffi

Збереження видів тварин і рослин. Інформація про діяльність організації, регіональні програми.

 

Фонд Рокфеллера

http://www.rockfound.org/choices.htm

Пріоритетні програми фонду - глобальний захист навколишнього середовища, сільське господарство, охорона здоров'я, населення, Африка, мистецтво, гуманітарні науки, шкільна реформа, національна безпека, спеціальні програми. Географічний регіон - США, Азія, Африка. У Європі та Росії - програма з охорони природи. На сервері - опис програм, процес подачі заявки, контактна адреса.

 

Американська Служба Риби і Дичини

http://www.fws.gov

Напрямок діяльності фонду - збереження, захист, розмноження риби та дичини. Основні пріоритети: міграція птахів, види, що піддаються небезпеці, деякі морські ссавці, прісноводна риба, забруднення навколишнього середовища. На сервері - інформація про проекти.

 

Європейський науковий фонд

http://www.esf.org

Фонд організовує наукові конференції, здійснює підтримку вчених, надає вченим можливість спілкування по мережах з таких галузей: фізичні та інженерні науки, медицина, гуманітарні науки, соціальні науки, природничі науки. На сервері - докладна інформація про програми. Надається підтримка вченим з колишнього СРСР.

 

Фонд Генрі Джексона

http://www.hjf.org

Підтримка медичних досліджень та освіти в галузі медицини. Інформація про програми, діяльність організації.

 

Фонд Ч. і А. Ліндбергів

http://www.mtn.org/lindfdtn

Гранти надаються в наступних категоріях: сільське господарство, збереження природних ресурсів (включаючи рослинний і тваринний світ, водні ресурси, екологія); освіта (гуманітарні науки, мистецтво, встановлення міжкультурних зв'язків, дослідження в галузі культури); охорона здоров'я (включаючи біомедичні дослідження, медичні технології); скорочення і використання відходів. Географічний регіон не обмежений. На сервері - інформація про проекти, процедура подачі заявки, адреси і телефони для контактів.

 

Благодійний Ноу Хау Фонд

http://www.isound.charitynet.org/ckhindex.html

Фонд підтримує благодійну діяльність організацій з колишнього СРСР і країн Східної Європи. На сервері - інформація про програми, види грантів, крайні терміни подачі заявки.

 

Центр міжнародного екологічного права

http://www.igc.apc.org/index.html

Правова допомога екологічним групам, стипендії, технічна підтримка. Інформація про програми.

 

Німецька служба академічних обмінів

http://www.geist.spacenet.de/info-E.html

Організація підтримує освітні програми: стипендії, обмін студентами, викладачами. Географічний регіон не обмежений. Коротка інформація про програми, адреси представництв та центрального офісу.

 

Фонд миру Сасакави

http://www.spf.org

Фонд підтримує програми некомерційних організацій в Японії та інших країнах, а також дослідження в області політики, економіки, охорони навколишнього середовища; навчання. Географічний регіон - по всьому світу. Спеціальні програми для країн Центральної Європи (Югославія, Угорщина, Чехія, Словаччина, Польща), Південно-Східної Азії, Китаю. На сервері - опис програм фонду, правила написання заявки на гранти.

 

Фонд Тернера

http://www.turnerfoundation.org/index.html

Фонд підтримує програми в галузі відновлення та збереження енергії (міжнародна програма), оберігання морських басейнів від різного роду забруднень (США), ліси і місця проживання (США, Росія), політики в області зростання населення (міжнародна програма). На сервері інформація про програми, терміни подачі заявок, процедура подачі заявок.

 

Міжнародний фонд журавлів

http://www.baraboo.com/whowhat.htm

Фонд підтримує проекти у галузі вивчення та охорони журавлів, навчання в цій області. Фінансує, в основному, американські організації, але також і інші регіони, включаючи країни колишнього СРСР. Є програма малих грантів, від 100 до 400 доларів. На сервері - інформація про програми, діяльність фонду, контакти.

 

Американський фонд охорони навколишнього середовища і здоров'я

http://www.aehf.com

Фінансують дослідження та освіту в галузі охорони навколишнього середовища. На сервері - інформація про програми, контакти. Географічний регіон не вказаний.

 

Інтерньюз

http://www.internews.org/index.html

Організація підтримує незалежне телебачення, проводить навчальні семінари для журналістів. Географічний регіон - країни СНД, Боснія, Герцеговина, Палестина. На сервері - інформація про програми, контакти.

 

Інститут економіки міста

http://www.urban.org/index.htm

Розвиток міських територій. Надання консультацій, надання малих грантів. Підтримуються російські організації. На сервері - інформація про діяльність організації, контакти.

 

Німецьке науково-дослідне товариство

http://www.dfg_bonn.de

Фонд підтримує дослідницькі проекти. Німецькою мовою.

 

MiraMed Institute

http://www.speakeasy.org/miramed

Турбота про сиріт і безпритульних дітей. Розподіляє медичне обладнання, дитячі іграшки, одяг, шкільне обладнання. По всьому світу. Інформація про діяльність організації.

 

Фонд Форда

http://www.fordfound.org

Суспільний розвиток, мистецтво, культура, освіта, засоби масової інформації, мир і соціальна справедливість. Міжнародні гранти. На сервері - інформація про фонд, програми, вимоги до заявників, порядок звернення до фонду за фінансовою підтримкою, контакти.

 

Мільеконтакт - Східна Європа

http://www.cci.glasnet.ru/INDEX.HTM

Організація підтримує неурядові екологічні організації шляхом надання фінансової допомоги, організації курсів, навчальних програм та консультативної діяльності. Підтримує організації з Центральної та Східної Європи, включаючи Росію, Україну, Білорусь, Центральну Азію. На сервері - інформація про діяльність.

 

Московське представництво Фонду Євразія

http://www.eurasia.msk.ru

Детальна інформація про програми представництва, рекомендації щодо складання заявки на грант, контакти. Російською мовою.

 

Фонд Євразія - Кавказьке регіональне представництво

http://www.arminco.com/eurasia

Інформація про програми, правила написання заявок на гранти, контактна інформація.

 

Фонд Готліба Даймлера і Карла Бенца

http://www.duplox.wz-berlin.de/foundation.html

Німецький фонд. Розвиток знань і досягнень в області людських відносин, екології, нових технологій, економіки шляхом фінансової підтримки організацій. Дитяча освіта. Підтримує індивідуальні проекти. На сервері інформація про програми, діяльність фонду.

 

Фонд сім'ї Рокфеллерів

http://www.rffund.org

Освіта, економіка, екологія. На сервері - інформація про програми, умови написання заявки на грант.

 

Європейський Союз

http://www.europa.eu.int/index.htm

Підтримує організації та приватних осіб. Напрями підтримки - енергетика, освіта, охорона навколишнього середовища, тощо. Інформація про програми.

 

Центр розвитку освіти

http://www.edc.org

Спільні дослідження. Освіта, здоров'я, нові технології, права людини, охорона навколишнього середовища. Програма стипендій. Міжнародні програми. На сервері - інформація про діяльність організації, програми.

 

Королівське товариство

http://www.britac3.britac.ac.uk/rs

Підтримує проекти в галузі природничих і прикладних наук, видає гранти, стипендії, присуджує премії. Географічний регіон - по всьому світу, в т.ч. країни колишнього СРСР. На сервері - інформація про діяльність організації в цілому, програмах підтримки (у т.ч. по географічному регіону), умови написання заявок, контактна інформація по кожному з проектів.

 

Американська асоціація вищої освіти для жінок

http://www.aauw.org/foundation.html

Освіта для жінок. Стипендії.

 

ІСАР

http://www.cci.glasnet.ru/~ISAR

Московський офіс ІСАР заснований в 1993 р. для здійснення програми підтримки неурядових екологічних організацій (НУО) на всій території Росії. На сервері інформація про діяльність організації, програми.

 

Азіатський центр досліджень в області рослинництва

http://www.netra.avrdc.org.tw/intro.html

Надає підтримку некомерційним організаціям в галузі рослинництва: наукові дослідження, підвищення врожайності, навчання. На сервері - інформація про діяльність організації.

 

Шведська Рада з природничих наук

http://www.nfr.se

Підтримка наукових досліджень в галузі математики та природничих наук: надання грантів, стипендій для журналістів, дослідників, підтримка публікацій з наукових досліджень, поїздки вчених на конференції. На сервері інформація про програми, терміни подачі заявок, зразок форми для написання заявки, контакти. Географічний регіон не вказаний.

 

Регіональний екологічний центр

http://www.rec.org/Defauit.shtml

Напрямок діяльності - екологія. Підтримка екологів з країн Центральної та Східної Європи, в тому числі Росії, України. Надання грантів, стипендії. На сервері - інформація про діяльність організації, програмах підтримки, програмах стипендії; терміни подачі заявок, вимоги до заявників.

 

Міжрегіональне представництво Фонду Євразія (південь Росії)

http://www.golden.sarnode.ru/~eurasia

На сервері - інформація про фонд, про програми представництва, правила написання заявок, контактні адреси та телефони інших представництв.

 

National Forum Foundation

http://www.nff.org

Освіта, тренінги, надання стипендій. Географічний регіон - Центральна та Східна Європа. На сервері - інформація про діяльність організації, поточні програми по країнах, вимоги до заявників, умови подачі заявки, контакти.

 

Економічний Інститут

http://www.colorado.edu/Economicslnstitute

Інститут надає можливість освіти в області економіки, бізнесу, менеджменту, сільського господарства. Не надає фінансової підтримки. Інформація про проекти, як подавати заявку, вимоги до заявників, кошторис витрат, контакти.

 

Всесвітній екологічний фонд

http://www.worldbank.org/~hdg1909.htm

Охорона навколишнього середовища. Інформація про діяльність фонду, програму підтримки, контакти.


Гранти по екологіі в медицині
Новини
30.06.2021  Вчені створили комп’ютер, що визначає біологічний вік мозку
29.06.2021  У Новій Зеландії планують заборонити тютюнопаління до 2025 року
25.06.2021  Зв’язок мозку та кишківника: мікрофлора нашого шлунку пов'язана з психічним станом
24.06.2021  Ген, який викликає розумову відсталість, виявили вчені
23.06.2021  Кава попереджає хвороби печінки – дослідження
22.06.2021  Скільки треба з'їсти чорниці, щоб знизити тиск і очистити судини
19.06.2021  Програвання нав'язливої мелодії в голові зміцнює пам'ять – дослідження
17.06.2021  Використання віртуальної реальності для лікування людей з розладами психічного здоров’я
16.06.2021  П'ять натуральних розріджувачів крові, які рятують від інсульту і тромбів
15.06.2021  Як генетичні фактори впливають на тривалість життя
14.06.2021  П'ять ознак нестачі магнію в організмі
11.06.2021  Науковці створили «електронний ніс» для діагностування раку
10.06.2021  Виявлено новий ген, що допоможе в лікуванні розсіяного склерозу
09.06.2021  Вживання жирної риби зменшує ризик розвитку цукрового діабету 2 типу
08.06.2021  Мікрофлора кишківника впливає на регуляцію рівня глюкози в крові
07.06.2021  Вчені відкрили білок, який утворюється після інсульту та спричиняє нейродегенерацію
04.06.2021  Здоров'я імунної системи людини напряму залежить від концентрації непатогенних грибків в кишківнику
03.06.2021  Дієта з високим вмістом фруктози спричиняє пошкодження імунної системи
02.06.2021  Розлади імунної системи мозку приводять до розвитку психічних захворювань
01.06.2021  Пошкодження нервової системи при COVID-19 спричинене інфікуванням мозкових клітин - перицитів
HINARI
PubMed